11:31
Засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку

12 березня в школі відбулося планове засідання ШМО вчителів суспільно- гуманітарного напрямку.

Керівник ШМО Воробець О.Ю.

ознайомила з темою методичного об’єднання

«Формування предметних компетентностей в учнів шляхом ефективного поєднання традиційних та інноваційних технологій на уроках суспільно-гуманітарного напрямку».

 Презентувала інформаційний матеріал з проблеми, використовуючи мультимедійну установку. Запропонувала поділитися набутим досвідом із відвіданих і проведених уроків, виховних заходів, які вчителі мали змогу побачити  та провести

згідно річного плану роботи ШМО.

Урок англійської мови в 7 класі на тему:

«The Tour Around London», вчитель англійської мови

Фокшек Богдана Михайлівна

Вчитель вдало підібрала матеріал, використала різні форми роботи, зуміла організувати та зацікавити учнів різноманіттям визначних місць Лондона. Розвивала пізнавальний інтерес учнів, пам'ять, уяву, мовну здогадку, вміння працювати в групах.

 

Урок зарубіжної літератури в 6 класі на тему:

« Із японської поезії. Життя та творчість Мацуо Басьо», вчитель зарубіжної літератури

 Ліска Сільва Олексіївна.

Вчитель на високому рівні підготовилася до уроку, використала різні форми роботи, задіяла мультимедійну презентацію. Учні на уроці демонстрували вміння виразного читання, переказувати, давали змістовні відповіді на поставлені вчителем питання, вивчили нову термінологію. Дізналися багато цікавого про Японію, пригадали види мистецтва, які прийшли до нас з цієї країни. Урок був пізнавальний, захоплюючий, методично вірно продуманий.

 

Урок української літератури в 5 класі на тему:

 «Т.Шевченко«Садок вишневий коло хати…». Картини довколишнього світу, природи в поезіях Т.Шевченка»,

вчитель української мови та літератури

Воробець Олеся Юріївна

Слід відмітити, що урок проводився у рамках Шевченківської декади, на уроці вчитель вчила дітей відчувати настрої пейзажної поезії, описувати власні відчуття, викликані художнім словом. Виховувала любов до України, родини,шанобливе ставлення до життя і творчості Т.Шевченка. Використала різні форми і методи роботи, інноваційні технології,що дали змогу учням в повну силу розкритися, як особистості.

 

Урок узагальнення та систематизації знань з української мови у 8 класі з теми:

« Однорідні члени речення.

Розділові знаки при однорідних членах речення», який провела вчитель української мови та літератури Несторяк Любов Іванівна.

На уроці учні повторили, узагальнили , систематизували знання про речення з однорідними членами. На уроці вчитель застосувала різні форми робіт: «Незакінчене речення», «Мозкова атака», гра «Я - коректор», графічний диктант, «Відгадай код» та інші. Підсумовуючи урок, можна сказати, що учні добре засвоїли вивчений матеріал, володіють навиками грамотного письма та вживання розділових знаків.

 

Урок історії України у 8 класі з теми:

«Культура України другої половини XVIIXVIIIст. »,

вчитель історії Габур Микола Петрович

Учитель продумав урок  заздалегідь, оскільки учні добре володіли матеріалом, захоплююче розповідали історичні факти з даної теми, наводили змістовні приклади, зачитували додаткову інформацію. Використав  різні види роботи,  задіяв інноваційні технології, зумів зацікавити даною темою дітей. Поєднав у роботі  різні види мистецтва: літературу, архітектуру та краєзнавство.

 

 

Переглядів: 88 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0