11:34
ЗАХОДИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ В РАЙОНІ

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Вже минуло цілих 70 років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов мир - довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

          З 4 по 12 травня в школі  відзначався  тиждень «Пам'яті». Протягом  даного періоду було проведено волонтерську роботу щодо впорядкування пам’ятника загиблим героям під час ІІ Світової війни (обеліск пофарбовано, висаджено та відновлено навколо клумби).

    8 травня, в День пам'яті та примирення, проведено урочистий мітинг, куди були запрошені учасники бойових дій, ветерани війни  та військовослужбовці. Також наші учні школи взяли участь у військово-патріотичній спортивній грі «Кордон», присвяченій Дню Перемоги, організованій відділом державної прикордонної служби України «Селятин» і вибороли призове ІІІ місце.

   

   

   

   

   

 

Переглядів: 286 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0