09:53
Заходи до Дня української писемності та мови

       

     Уже традиційно в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

    Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають упродовж тижня. Програма тижня є, як завжди, досить насиченою. Ось уже декілька років поспіль,уважно прислухаючись до голосу Українського радіо, учні та вчителі школи долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, адже мета акції-не перевірка грамотності,а єдності. Слід відмітити вчителів-філологів О.Ю.Воробець, Л.І.Несторяк, заступника директора С.О. Ліску, вчителя математики Л.В. Кричун та вчителя початкових класів О.Д. Лазар, бухгалтера школи Л.І.Ліску, які без вагань стали учасниками радіодиктанту, а отже люблять і шанують рідне слово, хочуть, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

         Майоріла різними барвами цього дня наша школа, адже цей день щорічно відзначають як День вишиванки. Як показує досвід, учні та вчителі цього дня завжди піднесені та усміхнені, адже в вишитому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

 

 

 

Переглядів: 100 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0