13:46
Загальношкільні батьківські збори

    17 травня в приміщенні актової зали Плосківського ЗЗСО  було організовано та проведено ряд заходів, а саме:

  • «Свято Першокласника» —Лазар О.Д.;
  • Свято творчих обдарувань «Крок до зірок» - Фошка Л.М., Ревуцька С.М.
  • Загальношкільні батьківські збори

Святковий настрій почав панувати  у школі ще з самого ранку, як тільки першокласники вийшли виступати на сцену для своїх батьків та вчителів разом з класним керівником Лазар О.Д. Вони і співали, і декламували вірші, і театралізували сценки для присутніх на святі, а, насамкінець, вчителька нагородила учнів–першачків грамотами та подяками «за старанність» та «подолання труднощів у навчанні».

Після чого майже одразу в залі розпочалося Свято творчих обдарувань «Крок до зірок», на яке були запрошені гості :

  • Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ Косар Р.Д. .
  • В.о. старости села Горбан М.І.
  • Голова батьківського комітету школи Ревуцька Л.Г. та батьки учнів школи.

Свято відкрили юні зірочки закладу, дует «Росинки» у складі Фошки  Єлизавети  та Дутчак Таїсії піснею «Десь по світу» під керівництвом педагога–організатора Ревуцької С. М.

З першими позитивними нотками директором закладу Фіцичем Р.М. були нагороджені грамотами та дипломами переможці та призери районних та обласних олімпіад / Дутчак С., Онуфрейчук Д., Мошуля Н., Маковійчук А., Микитчук Л., Фошка Є.,колектив 6 кл. та 11 кл., Вельнічук О., Бойчук Н., Путря  О., Величко Ю., Ревуцький Д., Мошуля С., Настащук Л., Чев’юк Ю., Киселиця В., Скрипчук Г., Бечка В. волейбольні команди хлопців та дівчат, загін ДЮВП гри «Джура – Кордон »/, а керівники / Несторяк Л.І., Кефа А.І., Фошка Л.М., Габур Г.Д., Воробець О.Ю., Тонієвич М.В., Габур П.П. , Габур М.П.,  Лукан Я.П., Гордей І.Ю., Андрієвич Г.С.,  Ревуцька Л.Д.,  Ліска С.О., Кричун Л.В., Кікерчук В.В., Єремійчук М.М./ за працю дітей подарували їм призи.

Артисти  школи  Фошка Є, Дутчак Т., Киселиця В., Харав’юк Д. (кер. Ревуцька С.М. ), Настащук Л., Андрієвич А., Бельмега С. (кер. Ревуцький В.В.,), акторський склад учнів 7 кл. та 6 кл. (кер. Несторяк Л.І., Воробець О.Ю.)  протягом свята дарували присутнім пісні , комічні сценки та масу веселого літнього настрою.

Свято творчих обдарувань плавно перейшло в загальношкільні батьківські збори , які розпочав директор закладу освіти Фіцич Р.М. На зборах були винесені питання порядку зарахування майбутніх першокласників 2018/2019 н.р. до першого класу, складання ДПА та ЗНО учнів 9 та 11 класів та поточного ремонту класних кімнат даного закладу.

Запрошені на збори гості виступили з короткими промовами стосовно порядку денного цих зборів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 103 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0