13:30
Загальношкільні батьківські збори

     

    У п'ятницю 10.11.2017р. у нашій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. Вітали на зборах батьків обдаровані діти школи Фошка Єлизавета (5 клас)  з піснею "Дощик", учасники районного конкурсу "Перлини гір - 2017"  Шкеул Тетяна (3 клас) з піснею "Барви рідної землі" та Настащук Людмила (3 клас)  з піснею "Прокидається країна" ; Шкеул Тетяна та Григоряк Юрій виконали  хореографічну композицію "Лялька".

    Першим виступив директор школи Роман Миколайович Фіцич, який ознайомив присутніх із нововведеннями в зв'язку з прийняттям нового Закону Про освіту  та завданнями школи на 2017-2018н.р. Директор також  ознайомив батьків з  станом відвідування учнями школи протягом вересня - жовтня. Роман Миколайович звернув увагу батьків на доступність інформації про роботу школи через шкільний сайт , а також подякував батьківському колективу за їх підтримку  в підготовці приміщень школи до початку навчального року.

      З подякою народному депутату Івану Рибаку за ремонт покрівлі школи виступив в.о. старости села Плоска Горбан М.І.

      Заступник директора з навчальної роботи Ліска Сільва Олексіївна ознайомила  присутніх з результатами участі кращих учнів школи в предметних олімпіадах з основних предметів та висловила подяку батькам, а також наголосила про важливість виконання учнями домашніх завдань.

       Про організацію виховної роботи в школі та особливості відвідування учнями навчальних занять розказала Фошка Любов Миколаївна.

      Після загальношкільних відбулися класні батьківські збори.

  

  

  

   

Переглядів: 103 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0