08:41
Загальношкільні батьківські збори

     27 листопада у приміщенні Плосківської ЗОШ відбулися загальношкільні батьківські збори, що співпали з відкриттям актової зали. На зборах були присутні батьки, вчителі, адміністрація школи та представники громадськості. Юні гуртківці, під керівництвом Ревуцької Світлани Миколаївни та Ревуцького Володимира Володимировича, виступили з цікавою програмою перед присутніми.

Після урочистої частини, згідно плану батьківських зборів, першого до слова запросили директора. Роман Миколайович у своєму виступі коротко прозвітував про використанні бюджетні кошти та спонсорську батьківську допомогу за 2015 рік. Наступною виступила заступник з навчальної роботи, Ліска С.О., яка ознайомила батьків із порядком складання учнями ЗНО в 2016 році. Заступник з виховної роботи Фошка Л.М. подякувала батькам за виховання їхніх дітей, тому що «Дитина – це дзеркало батьків!». Косар С.З., практичний психолог, провела лекторій на тему «Як впливають на дитину конфлікти в Україні».

Також на зборах витупили представники громадськості. Сільський голова Горбан М.І., який у своєму виступі завірив, що буде тісно співпрацювати з установою. Ревуцька Л.Г., голова батьківського комітету школи, прозвітувала про роботу батьківського комітету та подякувала всім батькам за співпрацю.

В кінці зборів відбулись вибори нового складу батьківського комітету і другий рік поспіль головою вибрали Ревуцьку Л.Г.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім присутнім.

    

     

Переглядів: 191 | Додав: Larisa | Рейтинг: 5.0/1