15:34
Волейбольний турнір

         

    5 березня у Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О. Зайця відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Міжнародному Дню 8 березня. Організував ігри відділ освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ. Даний турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою черговий раз привітати прекрасну половину людства.

    Турнір урочисто відкрили, до учасниць змагань і всіх присутніх жінок з вітальним словом звернулися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ Косар Р. Д. та провідний спеціаліст Політанський О. А.,  які побажали командам бути здоровими, усміхненими та щасливими, а також спортивних звершень, безкомпромісної гри та перемоги. Весняної радості, любові та успіхів в усіх справах!

     В турнірі взяли участь 5 волейбольних команд: жінки-волейболістки Селятинського, Плосківського, Галицівського, Шепітського ЗЗСО та збірна с. Руська. У спортивному залі зібралося чимало вболівальників, які дуже активно підтримували свої команди. Змагання проходили в напружених та безкомпромісних матчах. 
    За результатами змагань перемогу в турнірі святкували спортсменки нашого закладу, «срібло» приміряла команда вчителів Галицівського ЗЗСО, третє місце виборола команда села Руська. Команда Селятинського ЗЗСО задовольнилася почесною четвертою сходинкою, а волейболістки Шепітського ЗЗСО закрили п’ятірку місць.

     На закритті турніру Роман Дмитрович Косар з приємністю відзначив, що рівень волейболу в громаді високий  і цьому є підтвердження  рівень турніру, що відбувся. 
    Команда-переможниця нашого закладу отримала кубок та грамоту.

    Також варто відзначити якісний і професійних підхід до проведення спортивних змагань—вболівальники залишились задоволеними, а учасники отримали багато позитивних емоцій.

  

  

  

  

  

  

Переглядів: 175 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0