13:29
Відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

        Освіта, як процес навчання і виховання, є важливим і ефективним інструментом профілактики, оскільки сприяє накопиченню знань, розвитку навичок і формуванню мотивацій, необхідних для відмови від форм поведінки, пов’язаних з ризиком для здоров’я і благополуччя.

       Щорічно громадськість планети 1 грудня відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його головна мета – привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІД, яка за своєю руйнівною силою не має собі рівних. У 1988 році Організація Об’єднаних Націй офіційно оголосила 1 грудня Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДом. У цей день людство виражає солідарність з людьми, яких торкнулась епідемія.

     До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашому закладі заступник директора з виховної роботи Фошка Л.М. спільно із психологічною службою Косар С.З.  провели низку просвітницько-профілактичних заходів: відео лекторій «Зупинимо СНІД разом» (для 9-10 класу), конкурс стінгазет«Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас!», «Здоров’я в наших руках», анонімне анкетування для учнів щодо обізнаності з питань ВІЛ/СНІД,  флешмоб «СНІД – вбережи себе». Головною думкою даних заходів є необхідність особистого внеску кожного для ефективного протистояння поширенню ВІЛ/СНІДу, в пропаганді здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя до тих, хто хворий.

Переглядів: 37 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0