Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.02.2018, 02:31


Меню сайту
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Січень » 17 » Вечір зустрічі з випускниками
17:57
Вечір зустрічі з випускниками

Шановні випускники Плосківської школи

2008, 1998, 1988, 1978, 1968 років (списки додаються).

Запрошуємо Вас

на вечір зустрічі з випускниками,

який відбудеться  

3 лютого 2018  року о 1700 год

в приміщенні школи.

Чекаємо на Вас

           Адміністрація школи та випускники 2018 р.

               Списки випускників             

                          2008 р. 

  1. Азаренков Андрій Володимирович
  2. Берла Ольга Іванівна
  3. Бечка Ігор Васильович
  4. Бідіна  Сніжана Захаріївна
  5. Бойчук Ганна Миколаївна
  6. Поп'юк Тарас Васильович
  7. Маршавка Борис Васильович
  8. Рубан Олексій Миколайович
  9. Рубаний Михайло Танасійович
  10.  Скрипчук Наталія Василівна
  11.  Тимуш Петро Іванович
  12.  Тетинюк Борис Васильович
  13.  Тетинюк Микола Васильович
  14.  Худяк Мар'яна Анатоліївна
  15.  Чев'юк Катерина Миколаївна
  16.  Чопа Наталія Василівна
  17.  Лазар Андрій Миколайович
  18.  Рубан Михайло Юрійович
  19. Бойчук Мар'яна Дмитрівна
  20. Пилипко Мар'яна Анатоліївна
  21. Сергій Юрій Вікторович
  22. Тимуш Наталія Вікторівна
  23.  Чопа Сніжана Дмитрівна

          1998 р.

  1.  Бечка Іванна Миколаївна
  2.  Данилащук Анатолій Петрович
  3.  Бойчук Павло Ілліч
  4.  Антофій Василь Юрійович
  5.  Кирян Домка Петрівна
  6.  Котельбан Марія Іванівна
  7.  Крупенний Ростислав Васильович
  8.  Мошуля Дмитро Андрійович
  9.  Настащук Світлана Петрівна
  10. Несторяк Василь Іванович
  11. Тимуш Надія Іванівна
  12. Файчук Людмила Миколаївна
  13. Рубаний Ігор Дмитрович
  14. Тимуш Валентина Іванівна
  15. Штефура Микола Іванович
  16. Штефура Ярослав Дмитрович
  17. Файчук Юрій Іванович
  18. Чопа Юлія Василівна
  19. Галиця Галина Марківна
  20. Сметанюк Любов Петрівна
  21. Іванов Андрій Васильович
  22. Пилип'як Галина Степанівна
  23. Путря Людмила Василівна
  24. Довбенчук Тетяна Олексіївна
  25. Куриш Антоніна Петрівна
  26. Горбан Василь Констянтинович
  27. Вишняк Танасій Дмитрович                                                                           

 1988 р.    

  1.  Андрієвич Людмила Танасіївна
    2. Бечко Світлана Олексіївна
    3. Бойчук Марія Петрівна
    4. Григоряк Світлана Юріївна
    5. Кирян Дмитро Петрович
    6. Логош Людмила Миронівна
    7. Мацьопа Ілля Іванович 
    8. Пилипко Вікторія Танасіївна
    9. Пилип’як Ярослав Степанович
    10. Ревуцький Олександр Володимирович
    11. Ревуцький Олександр Григорович
    12. Рубан Віталій Дмитрович
    13. Тимуш Іван Юрійович
    14. Тимуш Марія Танасіївна
    15. Харав’юк Костянтин Антонович
    16. Шешур Михайло Танасійович
    17. Мошуля Настя Матвіївна
    18. Рубана Марія Михайлівна
    19. Ямніцька Ольга Миколаївна 
    20. Мацьопа Ольга Іванівна
    21. Ігнатюк Юрій Петрович
    22. Рубаний Віталій Дмитрович
    23. Пилипко Зоя Петрівна

              1978 р.

  1. Берла Л юба Григорівна
  2. Бечко Іван Васильович
  3. Бечко Ілля Петрович
  4. Бойчук Василь Васильович
  5. Бойчук Лариса Олексієвна
  6. Бойчук Дмитро Олексійович
  7. Вишняк Юрій Танасійович
  8. Габур Юрій Іванович
  9. Дарадуда Михайло Юрійович
  10. Дутчак Ярослав Юрійович
  11. Кимович Михайло Дмитрович
  12. Кирян Ганна Петрівна
  13. Киселиця Михайло Михайлович
  14. Куриш Дмитро Михайлович
  15. Мошуля Катерина Дмитрівна
  16. Мацьопа Юрій Адамович
  17. Ліцкан Сільва Григорівна
  18. Пилипко Марія Танасіївна
  19. Рубан Констянтин Михайлович
  20. Сметанюк Катерина Петрівна
  21. Тимочко Лариса Георгіївна
  22. Тимуш Віктор Іванович
  23. Тимуш Петро  Юрійович
  24. Тріщук Василь Михайлович
  25. Харавюк  Михайло Михайлович
  26. Штефанчук Марія Дмитрівна
  27. Штефура Наталія Михайлівна
  28. Чев’юк Олена Костянтинівна
  29. Юрчишин Аркадій Іванович 
  30. Ямніцький Василь Миколайович

         1968 р.  

  1. Любимцева Наталія Миколаївна
  2. Михайлюк Танасій Олексійович
  3. Михайлюк Петро Олексійович
  4. Штефура Василина Миколаївна
  5. Кефа Дмитро Дмитрович
  6. Ліска Микола Танасійович
  7. Турик Олена Олексіївна
  8. Генкул Марія Дмитрівна
  9. Бойчук Олекса Дмитрович
  10. Ревуцький Петро Романович
  11. Сметанюк Параска Петрівна
  12. Ткачук Ілля Васильович
  13. Файчук Іван Олексійович
  14. Маршавка Марія Михайлівна
  15. Рубан Василина Василівна
  16. Вишняк Дмитро Танасійович
  17. Готопіла Марія Дмитрівна
  18. Дутка Юрій Петрович
  19. Марочко Наталка Василівна
  20. Зінич Олена Олексіївна
  21. Штефура Василина Іванівна
  22. Ферфелуца Олена Петрівна
  23. Дроняк Олена Дмитрівна
  24. Путря Костянтин Георгійович
  25. Торак Іван Маркович
  26. Ліска Валентина Дмитрівна
  27. Скрипчук Микола Єремійович 

                                           

Переглядів: 124 | Додав: Larisa | Рейтинг: 5.0/1
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Поділись з друзями

Copyright MyCorp © 2018