17:28
Психолого-педагогічний консиліум, щодо адаптації учнів 5 класу

    5 листопада 2018 року в Плосківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся психолого-педагогічний консиліум, щодо адаптації учнів 5 класу до умов навчання в основній школі. Метою якого було об'єднання зусиль усіх суб'єктів освітнього процесу зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку п’ятикласників.

   Практичний психолог Косар Сніжана Захарівна ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку, особливостями перебігу адаптаційного періоду в 5 класі та з результатами психологічних досліджень.

    Класний керівник Кричун Любов Василівна та вчитель-класовод початкових класів Лукан Яна Петрівна акцентували увагу на особливостях класного колективу.

    Відгуки вчителів-предметників, які працюють з даною категорією дітей та результати психологічних досліджень дозволяють стверджувати, що 5  клас – це сформований колектив зі своїми традиціями і особливостями. Учні володіють необхідною сумою знань, умінь і навичок для успішної адаптації в середній ланці школи. Більшість з них працелюбні, активні на уроках та емоційно чуйні.

    Заступник директора з начальної роботи Ліска Сільва Олексіївна підсумувала всі виступи та зазначила, що успішній адаптації учнів 5 класу  до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій всіх суб’єктів освітнього процесу.

Переглядів: 36 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0