09:25
Позачергові загальношкільні батьківські збори

9 березня 2017 року в нашій школі були проведені позачергові загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні батьки, вчителі та адміністрація закладу.

По 1-му питанню слухали шкільного психолога Мацькан М.З., яка провела роз’яснювально-профілактичну роботу з батьками. Ознайомила їх з поняттям «кібер-булінг» (агресія в інтернеті) – що таке боулінг, які головні компоненти включає в себе, особливості кібер-булінгу, його наслідки, на що слід звернути увагу батькам. Надано рекомендації батькам щодо подолання даної проблеми.

Головним завданням тренінгу було: «Зробіть все, щоб дитина зрозуміла: саме по собі життя – це та цінність, заради якої варто жити ».

Головною цитатою була: «…Важливо навчити дитину отримувати задоволення від простих і доступних речей у житті: природи, спілкування з людьми, пізнання світу, руху. Кращий спосіб прищепити любов до життя –ваш власний приклад…».

Роман Миколайович Фіцич – директор школи, виступив з проблемою «Суїцид в сільській місцевості» . Найголовнішими завданнями для батьків повинні бути :

  • спостереження за поведінкою дитини;
  • приділення уваги дітям та ефективне спілкування, тобто спілкування у ненав’язливій формі, щоб дитина відчувала тепло, добро, підтримку, відвертість та товариськість з батьками, а не страх і тиск на її психіку.

По 2-му питанню слухали заступника директора з НР Ліску С.О., яка ознайомила батьків з графіком та ходом проведення, проблемами у підготовці до ДПА та ЗНО, описала підходи та методи виховання дітей. Закликала батьків всебічно допомогти дітям у підготовці до ДПА та ЗНО. Висловила подяку батькам за участь їхніх дітей в ІІ та ІІІ етапах предметних олімпіад та конкурсів.

По 3-му та 4-му питанню слухали  Р.М.Фіцича про зміни в кошторисі на 2017 рік та про зовнішній вигляд учнів при відвідуванні навчального закладу, про заміну дверей навчальних кабінетів на І-му поверсі школи. Висловив подяку батькам за допомогу у здійсненні підвозу дітей шкільним автобусом.

Л.М. Фошку заступника директора з ВР про правила внутрішкільного розпорядку.

Голову батьківського комітету Ревуцьку Л.Г. з пропозицією оформити клопотання до відділу освіти, молоді та спорту Путильської РДА з метою збереження ІІІ ступеня нашої школи.

 

 

Переглядів: 132 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0