11:59
Подорож дарує зміни

Подорож оновлює світогляд, збагачує новими враженнями, величезним натхненням і свіжістю думок наповнює серце і розум. Такі емоції панували в учнів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст., які здійснили незабутню туристичну поїздку до сусіднього Верховинського району.

Ось уже другий рік поспіль в школі організовується екскурсія для учнів, які попереднього навчального року здобули перемогу та стали призерами районних і обласних конкурсів, предметних олімпіад, спортивних змагань, турнірів. За минулорічні досягнення учні були нагороджені туристичною поїздкою на найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерлу, а цього року перед «юними туристами» постало надскладне завдання – підкорити Чорногірський хребет, гору Смотрич та дослідницьку обсерваторію «Білий слон» на горі Піп Іван Чорногірський. Завдяки продуманому і вдало організованому походу учні та вчителі зарядилися енергією стрімких гір та отримали море позитивних емоцій.

Батьки та учні висловлюють подяку за сприяння поїздки директору школи Р.М.Фіцичу, вчителю фізичної культури М.В.Тонієвичу, водію В.В. Ревуцькому, а також лісничому Плосківського лісництва І.М.Паучеку за матеріальну підтримку.

Голова учнівської ради Микитчук Людмила.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 121 | Додав: Larisa | Рейтинг: 1.0/1