09:30
Патріотичне виховання

    

   В умовах сьогодення вкрай важливо, щоб учні Плосківської школи були не просто громадянами нашої держави, а й патріотами з активною громадською позицією, власними моральними та духовними якостями – одними з найголовніших життєвих цінностей молоді нової формації, що надасть упевненості в гідному майбутньому України.

 В Плосківській школі на патріотичному кутку «Захист Вітчизни» відображується цивільне та військове життя випускників нашої школи, які несуть службу в Збройних Силах України, а згодом – поповнять ряди в оборонних силах держави від наступів військових країни – агресора.

   17 березня 2017 року до нашої школи завітав учасник  АТО Попюк Микола Семенович, житель смт. Путила, який перебував на сході з 4 квітня 2015 року по 14 липня 2016 року в складі 18 окремого механізованого батальйону, 28 механізованої бригади м. Маріуполь, а потім в Луганській області.

   Микола Семенович виступив перед учнями 9-11 класів нашої школи з розповіддю про життя наших воїнів в армії під час воєнних дій, які з ризиком відстоюють незалежність України. На урочистій лінійці – зустрічі гість нашої школи зачитав рядки з листа, що був надісланий пану Миколі від щиросердечної школярки, особисто незнайомої з військовослужбовцем. Її ніжні слова подяки за оборону України та спокійного дитячого сну розчулили міцну, як сталь, душу воїна АТО, який не зміг стримати слів подяки школярам за моральну підтримку захисників України під час такого нелегкого періоду для держави.

   Наприкінці зустрічі її організатор – військовий керівник Плосківської школи Габур Петро Петрович подарував художню книжку «Закарпаття» та дерев’яний гуцульський топірець, вирізьблений учнями нашої школи як символ мужності та любові до рідного краю.

   Фіцич Роман Миколайович щиро подякував Миколі Семеновичу від імені всіх присутніх за візит до нашої школи.

   Надіємось, що скоро над нами буде ясне сонце та мирне небо…

 

 

 

  

  

 

Переглядів: 119 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0