15:01
Літературно-музична композиція «На струнах серця»

     

     Кожним сло­вом, променем думки, болем своїм живе в душі нашого народу Леся Українка. Мовби крізь серпанок легендарності проступає до нас образ поетеси - ніжний і чистий, в задумі і смутку.

    25 лютого 1871року народилася вона в сім’ї Косачів, щоб стати для світу Лесею Українкою. “Від часу Шевченкового “Поховайте та вставай­те, кайдани порвіте" Україна не чула такого сильного, гарячого поетичного слова, як із уст сеї слабосилої, хворої дівчини”, - писав І.Франко.

     Леся була щед­ро обдарована від природи. Крім виняткових здібностей пое­тичних та всіма знаного в ній таланту до вивчення мов, по­чувала вільно себе в стихії музики.

    Учні 10 і 11класів підготували і провели літературно-музичну композицію «На струнах серця», приурочену річниці з дня народження всесвітньо відомої поетеси. Учасники проявляли свої акторські здібності, декламували поезії, виступали у ролі самої Лесі Українки. Завдяки вчителям української мови та літератури  Воробець О.Ю. та Несторяк Л.І. присутні на заході відкрили для себе маловідому сторінку у житті поетеси – її музичну обдарованість та композиторський талант.

     Життя її було піснею. Піснею мужності і любові, натхненною думою про Україну. Переповнювали її душу й невиспівані мате­ринські почуття. Співала ча­рівна сопілка, і марево мрій карбувалось у геніальні рядки поезій:

Як я умру, на світі запалає

Покинутий вогонь моїх пісень...

 

 

 

 

Життєві дороги Лесі Українки (презентація)

Біографія Лесі Українки (відео)

Хотіла б я піснею стати (відео)

Переглядів: 107 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0