13:34
День цивільного захисту

  На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.03.2018 № 136 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту закладів освіти Чернівецької області на 2018 рік» 19 квітня 2018 року на базі нашого закладу відбувся показовий «День цивільного захисту».

     Участь у проведенні  «Дня цивільного захисту» взяли Косар Р.Д., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської сільської ради, завідувач районним методичним кабінетом сектора управління в сфері освіти райдержадміністрації Шевчук Л.І., керівники закладів загальної середньої освіти Путильського району, Конятинської та Селятинської ОТГ.

  В закладі освіти було проведено тематичну лінійку, присвячену відкриттю Дня цивільного захисту, на якій директор Фіцич Р.М. ознайомив присутніх із завданнями ЦЗ, а заступник директора з навчальної роботи Ліска С.О. довела до відома присутніх план проведення заходів у цей день. В свою чергу представники учнівського самоврядування нашого закладу представили гостям свій загін юних «Рятівників».

      Гості були запрошені на відкриті уроки з основ здоров’я в 3-му та 8-му класах (вчителі Габур Г.Д. та Мошуля О.Я.), на яких вивчались теми «Як уникнути небезпечних ситуацій в природі» та «Природні катаклізми», інтегроване заняття з цивільного захисту «Основні правила радіаційної безпеки та гігієни» (вчителі Ревуцька Л.Д. та Кричун Л.В.), класну годину «Школярам про надзвичайні ситуації. Вогник нехай творить добро» (вчитель Лукан Я.П.).

  

  

   Учні та запрошені закріпили знання про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть вибухові знахідки, про план дій під час радіаційної небезпеки, природних катаклізмів під час тренувального заняття з евакуації з закладу у випадку пожежі.  Евакуацію було успішно проведено головою евакуаційної комісії, заступником директора з виховної роботи Фошкою Л.М. Працівники Путильського РС та ДПРЧ-6 Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели практичне заняття, на якому учні, працівники школи, директори ЗЗСО мали змогу переглянути протипожежні тренування. Було продемонстровано як проводити серцево-легеневу реанімацію потерпілому, як привести до свідомості людину, якщо вона знепритомніла під час пожежі, надихавшись чадним газом. Також фахівці сектора Управління ДСНС провели інструктаж з керівниками закладів освіти.

  

  

Переглядів: 83 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0