10:35
Бібліотечний урок-конкурс знавців «Читанки» - «Мій друг - читанка»

     Ми знайомимося з книгами ще задовго до школи і не розлучаємося з ними впродовж всього життя. Книги – наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей, здобувати нові знання. 
     Шкільна бібліотека є саме тим місцем де невгамовні діти у спокійній і затишній атмосфері читають улюблені книжечки. Бібліотекар Штефура Я.Г. щодня відкриває для дітей двері у країну пізнання нового, цікавого і незвіданого. Хорошою традицією нашої бібліотеки є тематичні книжкові виставки для старшокласників та бібліотечні уроки для молодших школярів. 
     В рамках роботи бібліотеки для юних книголюбів-четвертокласників Яніна Георгіївна 21.03.2019р. провела цікавий бібліотечний урок-конкурс знавців «Читанки» - «Мій друг - читанка» на якому діти дізналися багато цікавого про світові бібліотеки і довели, що є справжніми книголюбами.

  

Переглядів: 171 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0