07:48
Атестація 2018

     

    Атестація в закладі пройшла на принципах демократичності, доброзичливості, принциповості, взаємоповаги та гласності, без скарг і порушень.

   Відповідно до визначених Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників термінів було складено план роботи та графік проведення атестації, із яким всі вчителі були ознайомлені на початку навчального року. До  20 березня ми завершили вивчення роботи педагогів, які атестуються в цьому році. Члени комісії відвідували уроки та позакласні заходи.

         В 2017/2018 н.р. в закладі атестувалися 4 вчителі:

  • Габур Галина Дмитрівна – вчитель початкових класів, стаж 38 років,спеціаліст вищої категорії, звання «старший учитель».
  • Габур Микола Петрович – вчитель історії та правознавства, стаж 45 років,спеціаліст вищої категорії, звання «старший учитель».
  • Ліска Сільва Олексіївна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови, стаж 42 роки, спеціаліст вищої категорії, звання «старший учитель».
  • Кричун Любов Василівна – вчитель математики та креслення, стаж 9 років та 4 місяці, «спеціаліст другої категорії.

    Індивідуальні плани проходження атестації були виконані. Всі вчителі давали відкриті уроки в рамках декади атестуючого, брали активну участь в роботі шкільних та районних методоб’єднань.  Вчителі Кричун Л.В. та Ліска С.О. проводили засідання РМО на базі нашого закладу в 2016 та 2017 роках.

      Психологом закладу Дуб’як Т.С. було проведено анкетування серед колег, учнів та батьків. Результати узагальнені та доведені до відома атестуючих. З 12.03.по 23.03.2018 р. в закладі була проведена декада атестуючого.

     Вчителів, які атестуються завітали привітати члени учнівської ради школи.

    

 

 

 

Переглядів: 101 | Додав: Larisa | Рейтинг: 0.0/0