« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 57 58 »

    6 травня 2014 року в школі  проведено  загальношкільні батьківські збори, на яких директор школи Роман Миколайович  Фіцич  наголосив про завершення навчального року та підбив підсумок з господарської діяльності.

         Заступник директора з навчальної роботи С. О. Ліска  підсумувала навчальну роботу школи за 2013-2014н.р. та нагадала про  підготовку до ДПА та ЗНО.

         Заступник директора з виховної роботи Воробець ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: Larisa | Дата: 11.05.2014

26 квітня 1986 року... День, коли відбулась аварія на Чорнобильській АЕС. 
Аварія на четвертому блоці Чорнобильської АЕС — це трагедія, яка зачепила інтереси сотень, тисяч людей, змусила замислитись багатьох політиків, учених і просто кожного з нас. 

Такими словами розпочалася сьогодні урочиста лінійка з нагоди відзначення 28-річниці Чорнобильської трагедії, яку підготували Учнівська рада школи та педагог-організатор Лейба Н. М.

Чорнобильська трагедія

  ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: Larisa | Дата: 25.04.2014

Проблема прав дітей – одна з гострих проблем нашого суспільства. Найвразливіші діти – це діти СОСЖО, оскільки найчастіше саме в даній категорії, порушуються права дітей

Практичним психологом Мацькан Мартою Захарівною, протягом тижня правової освіти, проведено тренінг  на тему: «Знаймо свої права – виконуймо свої обов'язки», з дітьми сімей, які занесені та перебувають в єдиному банку даних сімей СЖО Путильського РЦСССДМ. Мета тренінгу: актуалізація знань про основні права  та обов'язки в суспільстві та сім'ї на основі «Конвенції ООН про права дитини».

     ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: Larisa | Дата: 24.04.2014

Практичним психологом Мацькан Мартою Захарівною проведено тренінг з педагогічним колективом на тему: «Я крокую до майстерності».

         Мета тренінгу: допомога педагогам знайти вихід із будь-якої ситуації, яка може скластися; створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста; розвивати вміння короткої самопрезентації; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.

          ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: Larisa | Дата: 24.04.2014

Дорогі учні, батьки, педагоги та гості!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та віру в кращий завтрашній день!

Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту й успіхів у до ... Читати далі »

Переглядів: 414 | Додав: Larisa | Дата: 18.04.2014