« 1 2 ... 45 46 47 48 »
  Сьогодні прозвучав останній дзвінок для випускників 11 та 9 класів. Випускники відчули, що школа це їх рідний дім, адже тут вони виросли, знайшли друзів, отримали путівку в життя. І школа в травневому подиху весни затихла, що попрощатися з своїми випускниками, провести їх в дорогу, яка називається дорослим життям.

Розділити радість свята до нас завітали методист відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації Фіцич Роман Миколайович, плосківський сільський голова Габур Петро Петрович, учні, батьки, гості.

Багато привітань прозвучало на святі. Ліска Сільва Олексіївна підвела підсумки роботи школи за рік і спільно з Фіцичом Р. М. вручили похвальні листи, грамоти та інші нагор ... Читати далі »

Переглядів: 346 | Додав: Larisa | Дата: 24.05.2013

     Сьогодні 0 10 год розпочато державну підсумкову атестацію  з математики учнів 4 класу. Четвертокласники відчули перші хвилювання перед першим іспитом в їх житті, але отримавши завдання із задоволенням і старанністю виконували їх.  Вчителька  Лазар О. Д. з преживанням спостерігала  за кожним своїм вихованцем, адже вони за роки навчання для неї стали рідними. 

Переглядів: 428 | Додав: Larisa | Дата: 14.05.2013

  <div align="left"></div>29 січня 2013 класним керівником 1 класу Кефою А. І. та бібліотекарем сільської бібліотеки Ткачук К. Г. проведено свято "Посвята в читачі" для першокласників, на якому учнів ознайомили із приміщенням, правилами та розпорядком роботи бібліотеки. На згадку про перше відвідування бібліотеки кожен юний читач отримав подарунок - книжку. <div align="center"></div><div align="right"></div>
Переглядів: 464 | Додав: Larisa | Дата: 29.04.2013

         Сьогодні, 26 квітня 2013 року було проведено урочисту лінійку пам’яті до Дня Чорнобильської   трагедії «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс»,де учні могли дізнатися про ЧАЕС та про трагедію яка сколихнула весь світ. В рамках заходу учні могли ознайомитись з портретами перших шести пожежників, які прийняли на себе перший удар радіації. Загиблих під час трагедії на ЧАЕС було вшановано хвилиною мовчання. Згадали, також, односельців, які приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії. ... Читати далі »
Переглядів: 366 | Додав: Larisa | Дата: 26.04.2013