« 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 52 53 »

Відпочинок загону "Водограй" в пришкільному таборі (вихователі Кричун Л. В., Мацькан М. З.).

 

 

  ... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: Larisa | Дата: 13.06.2014

02 червня відбулося урочисте відкриття пришкільного табору з денним перебуванням "Плосківчанка", в якому оздоровлюється 112 учнів з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Урочисту лінійку з нагоди відкриття табору об’єднали з святкуванням Дня захисту дітей. На  лінійці були присутні директор школи Р.М.Фіцич, заступник директора з навчальної роботи С.О.Ліска, педагог – організатор Н.М.Лейба. Загони прочитали свої девізи та речівки, прозвучав гімн табору, який  сповістив всім відпочиваючим  про початок канікул у школярів. Начальник табору Воробець О.Ю. ознайомила всіх із режимом роботи табору, побажала гарного настрою, приємного відпочинку і цікавих знайомств, а також представила табірну раду: президента табору та його заступників – міністрів, оголосила графік чергування в  пришкільній їдальні.

... Читати далі »

Переглядів: 214 | Додав: Larisa | Дата: 13.06.2014

Весело всміхається травень 
бо скінчилась навчання пора 
і зібралась на дзвоник останній 
вся весела шкільна дітвора. 

Сьогодні продзвенів останній дзвінок для учнів та випускників Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На святі були присутні голова Путильської районної ради Дутчак А. П., Плосківський сільський голова Габур П. П., батьки та жителі села.

         Андрій Петрович привітав присутніх із святом та вручив дипломи та грамоти переможцям районних  та обласних олімпіад і конкурсів.

Бажаємо випускникам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: Larisa | Дата: 30.05.2014

Благословенна та ясна година, коли Буквар до рук бере дитина…  Яка це відповідальна мить! Із цього часу в житті дітей розпочинається новий період шкільного життя… У таких турботах  пройшов перший рік шкільного навчання учнів  1 класу. Людина,яка відчинила двері в захоплюючий світ знань, навчила  читати, писати, бути прихильними та уважними до людей - це перша вчителька Лазар Олена Дмитрівна

Сьогодні наші першокласники розпрощалися з першою книгою «Буквариком». Батьки та гості свята гучно вітали учнів оплесками за подаровані їм пісні, частівки, танець «Коло дружби». На кінець свята, заступник директора з навчальної роботи  С.О. Ліска, вручила учням першого класу грамоти з різних номінаціях.

... Читати далі »

Переглядів: 246 | Додав: Larisa | Дата: 22.05.2014

Мій рідний край

Моя земля, моя родина-

Нас всіх єднає пісня-

 Українська солов'їна.

    З ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: Larisa | Дата: 15.05.2014