« 1 2 3 4 ... 57 58 »

    Звичним робочим гоміном учнів у класах минав 4 урок... Продзвенів дзвінок на перерву ..., вдруге.... і знову ... ТРИ ДЗВІНКИ - це ж дзвінок не на перерву, а дзвінок тривоги - надзвичайна ситуація - всім негайно покинути приміщення закладу!!!
    Добре, що, слава Блогу, це був знак тренувальної тривоги, адже сьогодні в нашому закладі - День Цивільного захисту. Всі учні та працівники вчасно, спокійно, за планом евакуації з даного приміщення покинули заклад і вишикувались на футбольному полі на безпечній відстані від закладу. Як ось спритні старшокласники несуть когось на ношах - це учениця 11 класу, яка, нібито, постраждала під час землетрусу і в неї поранена нога. Медична сестра Настащук Г.В.вчасно надала медичну допомогу і всі учні закладу мали можливість на практиці закріпити свої знання з надання першої допомоги потерпілому в разі надзвичайної ситуації.
    "Нехай ніколи в нашому закладі не буде справжнього тривожного сигналу, тільки навчальні і тренувальні" - сказав директор Роман Миколайович. І нехай ці слова стануть напутніми.
     Вчителі та учні прозвітували про хід і результати евакуації і повернулися до звичного шкільного життя... Але для юних вихованців назавжди запам'ятаються знання і навички, які вони отримали сьогодні.

... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: Larisa | Дата: 20.05.2019

День вишиванки у нашому закладі.
Щороку підтримуємо хорошу традицію.

... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Larisa | Дата: 16.05.2019

14 травня 2019 року на базі Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної міжшкільної циклової предметної комісії вчителів математики, фізики та інформатики  з проблеми «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу».

Учасників засідання привітали учні  з візиткою закладу (керівник - заступник директора з навчально-виховної роботи Фошка Л. М.).

   ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Larisa | Дата: 15.05.2019

    22 квітня відбулося засідання шкільного методичного об’днання вчителів природничо-математичного циклу нашого закладу. Керівник МО, вчитель математики Кричун Л. В.провела відкритий урок у 9 класі на тему «Випадкова подія. Імовірність випадкової події».

    На уроці було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема робота з мультимедійним проектором, інтерактивні технології, усні відповіді учнів, розгадування кросворда, самостійна і групова  робота учнів. Цікава мультимедійна презентація продемонструвала сучасний підхід вчителя до уроку.

       Учням  особливо сподобалося працювати з математичними зашифровками,а також розв'язувати цікаві математичні задачі.

... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Larisa | Дата: 23.04.2019

    Психологічною службою закладу проведено ряд корекційно-розвиваючих тренінгових занять (з елементами арт терапії) з учнями 11 класу по психологічній підготовці до ЗНО.

    Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) радикально відрізняється від звичної форми перевірки знань, будь-який іспит для добре підготовленої людини – завжди випробування, пов'язане з переживанням, а переживання, як відомо, є джерелом стресу. ЗНО – ще потужніше джерело стресу, оскільки проходить в незнайомому місці і члени екзаменаційних комісій - незнайомі педагоги.  Психологічний супровід випускників при підготовці до ЗНО полягає в тому, аби понизити рівень напруги і тривожності, дати упевненість в своїх силах і виробити навики, які допоможуть справитись із стресом в складних життєвих ситуаціях.

    Мета психологічної підготовки - виро ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Larisa | Дата: 22.04.2019