День Знань – особливе свято мудрості, доброти і людяності. Голосно пролунали урочисті акорди, звідусіль чути теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, обов’язково відгукнеться на заклик першого дзвоника! Цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
      З особливим трепетом і хвилюванням розпочалася найголовніша подія нашого свята - поріг нашого закладу переступає гомінке і непосидюче поповнення – малюки-першокласники, а двері у країну Знань цим малятам відкриє прекрасна вчителька Габур Галина Дмитрівна.
     29 серпня минула 5-та роковина Іловайського котла , а 1 вересня – боїв за Луганський аеропорт. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя в ім’я світлого майбутнього України.
      З побажанням успіхів і наснаги в новому навчальному році та з подякою батькам і громаді села до всіх присутніх звернувся директор закладу Роман Миколайович Фіцич. До привітань приєдналися почесні гості Сер ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: Larisa | Дата: 02.09.2019