19 березня на нараді при директорі закладу освіти практичним психологом закладу Косар С.З. розглянуто питання: «Булінг: причини, наслідки запобігання та відповідальність» та «Профілактика суїцидальної поведінки у дітей».

   Мова йшла про основні аспекти реагування на прояви булінгу під час освітнього процесу, профілактику суїцидальної поведінки; причини виникнення агресивних проявів у дітей та їх наслідки.

  

Переглядів: 165 | Додав: Larisa | Дата: 25.03.2019

     18 березня на загальношкільній лінійці практичним психологом Косар С.З. проведено захід на тему: «Життя – найвища цінність». Учні переглянули відеоролик «Обирай щасливе життя» та взяли участь в обговоренні цінності життя. Оголошено конкурс на найкращу агітаційну листівку та малюнок на тему: «Життя прекрасне. Безвихідних ситуацій не існує.»

    Метою заходу було привернути увагу дітей до унікальності людини, її особливостей; створення умов для усвідомлення ними цінності життя, формування відповідальності за власне існування; підвести учнів до усвідомлення особистих життєвих цінностей.

     Життя – найбільша цінність. Саме тому вражають випадки, коли людина приносить у жертву своє життя заради щастя майбутніх поколінь. Т ... Читати далі »

Переглядів: 193 | Додав: Larisa | Дата: 25.03.2019