20 березня в актовому залі Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О. Зайця відбувся фестиваль-конкурс «Рідна пісня» серед закладів загальної середньої освіти Селятинської ОТГ, присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.

    Наш заклад гідно представили на конкурсі обдаровані учні Мацьопа Майя (11 клас), Дутчак Таїсія (6 клас) та дует "Люсте" у складі Людмили Настащук (4 клас) та Степана Бельмеги (5 клас) під керівництвом вчителя музичного мистецтва Ревуцького В. В.

   Вітаємо переможців!!! ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Larisa | Дата: 23.03.2019

     Ми знайомимося з книгами ще задовго до школи і не розлучаємося з ними впродовж всього життя. Книги – наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей, здобувати нові знання. 
     Шкільна бібліотека є саме тим місцем де невгамовні діти у спокійній і затишній атмосфері читають улюблені книжечки. Бібліотекар Штефура Я.Г. щодня відкриває для дітей двері у країну пізнання нового, цікавого і незвіданого. Хорошою традицією нашої бібліотеки є тематичні книжкові виставки для старшокласників та бібліотечні уроки для молодших школярів. 
     В рамках роботи бібліотеки для юних книголюбів-четвертокласників Яніна Георгіївна 21.03.2019р. провела цікавий бібліотечний урок-конкурс знавців «Читанки» - «Мій друг - читанка» на якому діти дізналися багато цікавого про світові бібліотеки і довели, що є справжніми книголюбами.

... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: Larisa | Дата: 23.03.2019

Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання мистецтва надовго переживають своїх творців. Дійсно, є в нашій літературі імена, що не потребують ні пишних шат красномовності, ані високих означень та епітетів, бо вони входять у свідомість кожного з нас із самого малечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Шевченка.
У зв’язку з відзначанням 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, із метою вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури, популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України з 04.03 по 21.03.2019 року у школі проведено Шевченківську декаду, яка проходила під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо». Метою проведення декади було показати велич і неповторність творчої спадщини Т. Шевченка, її значення для розвитку української літератури.
На робочій лінійці вчителі української мови та літератури Воробець О.Ю. та Несторяк Л.І. зачитали план роботи на декаду ... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: Larisa | Дата: 23.03.2019