20 травня наша школа приймала участь у районному етапі обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості „Чисті роси” та «Рідна пісня», що проводилися з метою виявлення обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти.

Цього року оцінювалися такі номінації: фольклорне мистецтво, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла,  «Вокальні ансамблі» та «Солісти».

До участі у районному етапі обласних фестивалів-конкурсів залучили найактивніших та найталановитших дітей школи, а саме:

... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: Larisa | Дата: 28.05.2015

   

День вишива́нки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок…. Саме так і вчинив учнівський та вчительський колектив школи, і цей рік ознаменувався особливим колоритом. До акції долучилася майже вся школа, і це створило теплу весняну атмосферу сповнену патріотизму та поваги до народних звичаїв і традицій. < ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: Larisa | Дата: 28.05.2015